Sig hej til

Familien

Familien

Portræt af Thor Hampus Bank

Thor Hampus Bank
Co—Founder / Director & Producer

thor@gotfat.dk
+45 22129474

Portræt af Emil Johnsen

Emil Johnsen
Co—Founder / Producer & Director

emil@gotfat.dk
+45 30232570

Portræt af Puk Lodahl Eisenhardt

Puk Lodahl Eisenhardt
Producer

puk@gotfat.dk
+45 26375003

Portræt af Mark Vesterlund

Mark Vesterlund
Editor

mark@gotfat.dk
+45 42507606

Portræt af Søren Nowakowski

Søren Nowakowski
VFX / Motion Graphics

soeren@gotfat.dk
+45 40327711

Portræt af Jian

Jian Zhi Zhang
Colorist

jian@gotfat.dk
+45 28938688

Portræt af Jacob Gosch

Jacob Gosch
Kamera / Lys / Drone

jacob@gotfat.dk
+45 25707814

Portræt af Peter Sørensen

Peter Sørensen
Kamera / Lys

peter@gotfat.dk
+45 30252230

Emil Lund
Kamera / Lys / Lyd

lund@gotfat.dk

Portræt af Jacob Højberg Callesen

Jacob Højberg Callesen
Junior Editor

callesen@gotfat.dk
+45 27292433

Portræt af Morten Højgaard

Morten Højgaard
Junior Fotograf

morten@gotfat.dk
+45 28556237

Portræt af Alexander Frank

Alexander Frank
Junior Producer

alexander@gotfat.dk
+45 28102273

Portræt af Carl Emil Voldgaard

Carl Emil Voldgaard
Part-Time Fotograf / Editor

 
 

Portræt af Anna Lomholt

Anna Lomholt Madsen
Junior Director

 
 

Jacob Laursen
Junior Editor

 
 

August Vinther Thomsen
Junior Editor / Production Assistant